0
Asteroid Challenge
Asteroid Challenge to niesamowita arkadowa strzelanka kosmiczna, w której musisz obronić uszkodzony statek kosmiczny przed falami planetoid i uciec z galaktyki.Aby uciec, musisz naprawić swój statek kosmiczny.Jedno uderzenie asteroidy i nie żyjesz.
- Darmowa
- iPad
- Android
- iPhone
- Android Tablet
Asteroid Challenge to niesamowita arkadowa strzelanka kosmiczna, w której musisz obronić uszkodzony statek kosmiczny przed falami planetoid i uciec z galaktyki.Aby uciec, musisz naprawić swój statek kosmiczny.Jedno uderzenie asteroidy i nie żyjesz.- Strzelanka w czasie rzeczywistym.W bardzo krótkim czasie zdecyduj, którą asteroidę zniszczyć.- Ustaw swoją strategię.Kiedy naprawiać statek kosmiczny, ulepsz wieżę lub użyj tarczy energetycznej.- Ustaw swoją taktykę.Garnki energii, czy lepiej je przetwarzać, czy wysadzać w powietrze jak bomby?- Gra ma koniec, uciec z galaktyki.Czy możesz to zrobić?- Straszna atmosfera kosmiczna.Będziesz czuł się tam samotny.
asteroid-challenge
Stronie internetowej:
http://asteroidchallenge.pavostudios.com/cechy
Kategorie
Alternatywy dla Asteroid Challenge dla iPhone
0
Ghouls'n Ghosts
Dołącz do Sir Arthura w kolejnej epickiej przygodzie w tej klasycznej grze Ghosts'n Goblins.
- Płatna
- iPad
- Android
- iPhone
- Android Tablet
0
Invaders mini
Gra Space Invaders na Twój Apple Watch! CECHY • natywna gra watchOS 2 • ruch z cyfrową koroną • obsługuje wibracje! Apple Watch -
- Płatna
- Apple Watch
- iPhone
0
Blocky Football
Unikaj D, zdobądź TD, wykop PAT.Jak wysoko można zdobyć? CECHY • Łatwa gra w piłkę nożną • Blokowa grafika w stylu retro • Wiele postaci
- Darmowa
- iPad
- Android
- iPhone
- Android Tablet
0
SkiFree By GearSprout
Udaj się na stoki w SkiFree, oficjalnej wersji retro narciarskiej gry, i pochwal się swoim slalomem oraz umiejętnościami stylizacji!
0
0
Cliffy Run
Cliffy Run to pełen akcji nieskończony biegacz z żywymi, niskopolizyjnymi obrazami rozgrywanymi z widoku izometrycznego.
- Freemium
- iPad
- Android
- iPhone
- Android Tablet
0
0
Big Cup Cricket
Teraz z multiplayer!Zmierz się z przyjaciółmi za pomocą Game Center i dowiedz się, kto jest naprawdę najlepszy. Najbardziej atrakcyjna gra zręcznościowa w sklepie z aplikacjami!
0
Zombie Animals
Masz dość budowania najlepszej farmy?Spróbuj zniszczyć jednego pełnego zwierząt zombie. Ciesz się oryginalną ścieżką dźwiękową i oburzającą grą akcji w DWÓCH ODCINKACH!
0
0
Flappy Revenge
Flappy Revenge 2, jeśli nie znosisz Flappy Bird, zechcesz go teraz zabić
0
100 Pool Balls Game
Aplikacja „100 Pool Balls Game” jest prosta, ale będzie to kolejne uzależnienie w App Store!
0
Super Gnome
W grze Super Gnome wyruszasz na przygodę, wykorzystując swoje precyzyjne umiejętności przechylania, aby uniknąć trujących grzybów, a jednocześnie skalować się coraz wyżej i zdobywać klejnoty i supermoce.
- Darmowa
- iPhone
0
3D Airplane flight simulator
Czy marzysz o pracy w branży lotniczej?Pozwól, by Twoja kariera się tutaj rozpoczęła dzięki tej nowej, fajnej grze 3D na symulatorze lotów.
0
Parallels:Unknown Universe
Kontroluj Koi, pływającą kostkę z innego wszechświata, poprzez złożone struktury, bez ich rozbijania i dotykania.