Asteroid Challenge

Asteroid Challenge

Asteroid Challenge to niesamowita arkadowa strzelanka kosmiczna, w której musisz obronić uszkodzony statek kosmiczny przed falami planetoid i uciec z galaktyki.Aby uciec, musisz naprawić swój statek kosmiczny.Jedno uderzenie asteroidy i nie żyjesz.
Asteroid Challenge to niesamowita arkadowa strzelanka kosmiczna, w której musisz obronić uszkodzony statek kosmiczny przed falami planetoid i uciec z galaktyki.Aby uciec, musisz naprawić swój statek kosmiczny.Jedno uderzenie asteroidy i nie żyjesz.- Strzelanka w czasie rzeczywistym.W bardzo krótkim czasie zdecyduj, którą asteroidę zniszczyć.- Ustaw swoją strategię.Kiedy naprawiać statek kosmiczny, ulepsz wieżę lub użyj tarczy energetycznej.- Ustaw swoją taktykę.Garnki energii, czy lepiej je przetwarzać, czy wysadzać w powietrze jak bomby?- Gra ma koniec, uciec z galaktyki.Czy możesz to zrobić?- Straszna atmosfera kosmiczna.Będziesz czuł się tam samotny.
asteroid-challenge

cechy

Kategorie

Alternatywy dla Asteroid Challenge dla Windows

FB Alpha

FB Alpha

FB Alpha lub FBA, jak to jest powszechnie znane, to emulator gier zręcznościowych, to znaczy, pobiera kod programu, dane graficzne itp.
Grey Cubes

Grey Cubes

Gray Cubes to nowoczesna odmiana gry typu łamacz cegieł, oparta na fizyce w czasie rzeczywistym i rozgrywce 3D.
TiltYourBall

TiltYourBall

Poruszaj małą metalową kulką przez różne poziomy, przechylając deskę, aby grawitacja zmusiła piłkę do rozpoczęcia toczenia.