Ruzzle

Ruzzle

Ruzzle to zabawna i szybka gra słowna, w której możesz rzucić wyzwanie znajomym lub pozwolić losowo wybrać przeciwnika.Kto może znaleźć najwięcej słów w dwie minuty?
Ruzzle to zabawna i szybka gra słowna, w której możesz rzucić wyzwanie znajomym lub pozwolić losowo wybrać przeciwnika.Kto może znaleźć najwięcej słów w dwie minuty?Znajdź jak najwięcej słów na tablicy, przesuwając palcem po ekranie.Litery mogą tworzyć słowa, o ile są ze sobą połączone.Ładne audio i animacje sprawiają, że gra jest jeszcze przyjemniejsza.Mecze rozgrywane są w trzech rundach, a najwyższa całkowita liczba wyników wygrywa.Rundy można rozgrywać, kiedy ci to odpowiada.Możesz zacząć, jak tylko masz dwie minuty do stracenia!Ocena liter, długość słowa i elementy bonusowe pomagają zebrać jak najwięcej wyników.Jeśli chcesz ćwiczyć offline, możesz grać w mecze w wersji premium.Rzuć wyzwanie sobie i swoim znajomym w Ruzzle!
ruzzle

Stronie internetowej:

Kategorie

Alternatywy dla Ruzzle dla Web

Webfeud

Webfeud

Dwóch graczy gra w dowolną grę Webfeud.Celem gry jest zdobycie większej liczby punktów niż przeciwnik.Punkty są przyznawane poprzez umieszczenie słów na planszy.
4WORD4 Word Game

4WORD4 to zabawna, wciągająca gra słowna.Twórz słowa w siatce liter 4 × 4, aby zdobywać punkty i przejść do następnego poziomu.